İste

İnfobase Deneme Erişimi

13 Kasım 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılan İnfobase veri tabanları hakkında bilgi vermek isteriz.

Infobase: Films On Demand

Müfredat odaklı, kapsamlı, binlerce videoya sınırsız erişim sağlar. Ayrıca kurumunuza ait olan video içeriklerini de bu veritabanı altından kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir klasör yapısıyla favori oynatma listenizi oluşturabilirsiniz.

Erişim için tıklayınız.

 

Infobase: Health Reference Center

Sağlık kurslarınız, rehberlik departmanınız ve genel öğrenci kullanımınız için temel bir kaynak olan Health Reference Center, vücut sistemleri, güncel sağlık sorunları, önemli hastalıklar ve koşullar, tedaviler ve prosedürlerin yanı sıra sağlık ve beslenme konularında kapsamlı bir içerik sağlar.

Erişim için tıklayınız.

 

Infobase: World News Digest

1940’tan beri tarihi içeriklerle birlikte dünyaya dair güncel olayları öne çıkarır; kapsamlı tarihsel video çekimlerine kolay erişim sağlar. Ayrıca NewsEdge aracılığıyla, çoğu uluslararası kaynaklardan gelen güncel gazete başyazılarını içeren haber bülteni de sunmaktadır. Kullancılar ülke, önemli kişi ve konulara göre taramalarını kolayca yaparak diledikleri içeriğe anında erişebilmekteler.

Erişim için tıklayınız

 

Infobase: Writer’s Reference Center

Writer's Reference Center, kullanıcılara etkili bir şekilde makale yazmak ve araştırma yapmak için gerekli tüm araçları tek noktadan elverişli bir şekilde sağlar. Yazma ve dilbilgisi mekaniğinden stil ve araştırmaya kadar, bu vazgeçilmez kaynak, kaliteli yazı yazmanın temellerini kapsamlı bir şekilde sunar. zengin bir kelime dağarcığı sözlüğü sunarak iyi bir makale yazmak için adım adım bir kılavuz sağlar. Derinlemesine dilbilgisi bölümü gramer terimlerini tanımlar ve kullanım örnekleri verirken, başka bir bölüm de yazma stilini araştırır. Yazma kaynakları, kullanıcılara yazılarını en iyi nasıl revize edecekleri konusunda yol gösterir ve sezgisel tasarım, kullanıcıların özelleştirilebilir aramalar sayesinde bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmalarına olanak tanır.

Erişim için tıklayınız.

 

Not: Uzaktan erişim için herhangi bir VPN ayarı yapmanıza gerek yoktur. Aşağıdaki kullanıcı adı ve şife ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsınız lütfen tarafımıza bilgi veriniz.

 

Kullanıcı adı: iskenderun

Şifre: media